logo

  • baner
  • baner
  • baner

Zadbaj o ciepło w swoim domu i zakup produkty do ogrzewania wnętrz, które oferuje nasza składnica węgla. Bydgoszcz jest miastem wielu kamienic, w których wykorzystywane są tradycyjne metody spalania, zaś wszelkie koszty modernizacji są mało opłacalne. W efekcie mieszkańcy korzystają z naszych polskich surowców w celu ogrzania własnych domów.

Węgiel – Bydgoszcz go potrzebuje

Naszym dobrem narodowym jest węgiel. Bydgoszcz go potrzebuje – chociażby z uwagi na fakt, że wiele gospodarstw domowych w dalszym ciągu ogrzewanych jest tradycyjną metodą. Koszty modernizacji są wysokie, rzadko dotowane, co ogranicza dostęp do nowoczesnych technik spalania dla mieszkańców naszego miasta. Surowce niezbędne do zapewnienia domu dostaniecie na naszej składnicy węgla – Bydgoszcz stanowi centrum naszego zainteresowania.

Dlaczego węgiel?

Węgiel od lat stanowi nie tylko podstawę naszej gospodarki energetycznej. Surowiec wydobywany w Polsce wyróżnia się wysoką wydajnością energetyczną i jest znacznie czystszy, niż ten sprowadzany z zagranicy. Dodatkowo wielowiekowa tradycja górnictwa pozwoliła wypracować najlepsze metody wydobywania węgla. Bydgoszcz dzięki temu ma dostęp do najlepszej jakości surowców. Skontaktuj się z nami i sam się o tym przekonaj.

Składnica węgla – Bydgoszcz

Naszym celem jest dostarczanie węgla o najlepszej klasie energetycznej. Nasza oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości surowce służące do ogrzewania Waszych domów. Wyróżniają się wysoką wydajnością oraz niskim poziomem produktów ubocznych procesu spalania. Skorzystaj z najlepszej składnicy węgla w Bydgoszczy. Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zapewnij ciepło w swoim domu

Ciepły dom, ciepłe mieszkanie – to najwyższe dobra, jakie wiążą się z życiem we współczesnej cywilizacji. Nigdy przedtem tylu mieszkańców nie miało tak łatwo dostępu do metod ogrzewania. Chcemy dostarczać korzyści wynikające z ciepłych domów, co umożliwia prowadzona przez nas składnica węgla. Bydgoszcz jest miastem wielu kamienic, w których korzysta się w dalszym ciągu z tradycyjnych metod spalania. Węgiel jest podstawowym surowcem, który umożliwia utrzymanie przyjemnej temperatury w mieszkaniu. Warto korzystać z najlepszej jakości surowców.